Behzat Restoranst

Hakkımızda

Hoşgeldiniz

“Özel Günlerin Özel Dostu “ Behzat Subaşı , Ankara’nın en nezih muhitlerinden Üsküp Caddesi (Çevre sokak) ta şık dekorasyonu, nezih ortamı  ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Çankaya’lıların uğrak mekanı haline gelen Behzat Subaşı; leziz meze yelpazesi, canlı müzik etkinlikleri, maç yayını, serpme köy kahvaltısı ve masa başı mangal konsepti ile, sıcacık kış bahçesinde sizlere huzurlu bir ortam vaat ediyor.

Hafta sonları Canlı müzik eşliğinde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir veya ailenizle birlikte leziz yemeklerimizi tadımlayabilirsiniz. Sizler hizmetimizin tadını çıkarırken, çocuklarınızda özel eğitmenlerimiz eşliğinde oyun parkında eğlenebilirler.

Güne güzel bir başlangıç yapmak isterseniz, serpme köy kahvaltısı ile, sağlık dolu bir kahvaltı Behzat Subaşı’nda sizleri bekliyor olacak. Bütçenizi yormayacak Öğlen Menü alternatifleri ile de keyifli bir öğlen yemeği ilk tercihiniz olacaktır.

Tüm özel organizasyonlarınız, iş yemekleriniz, nişan, kına, evlenme teklifi, doğum günü davetleriniz uzman ekibimizin yönlendirmesi ile şölene dönüşecektir.

Özel Günlerin Özel Dostu siz değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duyar...